آپارتمان نوساز در سعادت آباد متری چند؟

به این ترتیب در حالی که در مناطق مختلف سعادت‌آباد قیمت واحدهای چند سال ساخت از مترمربعی کمتر از 4 میلیون تومان تا مترمربعی در نهایت 5 میلیون و پانصد هزار تومان در نوسان است اما فایل‌های نوساز ارائه شده به بازار فروش در همین مناطق تا بیش از 7 میلیون تومان برای هرمترمربع هم قیمت گذاری شده‌اند.

بر این اساس، یک واحد مسکونی با متراژ 105 مترمربع در خیابان بخشایش واقع در منطقه سعادت آباد با احتساب مبلغ 7 میلیون و 300 هزار تومان بابت هر مترمربع، به قیمت 661 میلیون و 500 هزار تومان به بازار فروش عرضه شده است.

مالک در آگهی فروش خود ذکر کرده است که ملک وی دارای امکاناتی همچون پارکینگ، آسانسور، انباری و بالکن است. همچنین واحدی نوساز در بلوار 24 متری سعادت آباد به مساحت 160 مترمربع با ارزش ریالی یک میلیارد و 120 میلیون تومان به بازار فروش ارائه شده است که مالک هر مترمربع از این واحد مسکونی را 7 میلیون تومان قیمت‌گذاری کرده است.

در خیابان سرو، مالک دیگری واحد مسکونی نوساز خود را با متراژ 127 مترمربع، به طور کلی 622 میلیون و 300 هزار تومان در ازای کل واحد و 4 میلیون و 900 هزار تومان در ازای هر مترمربع پیشنهاد کرده است.متقاضیان خرید واحد مسکونی در منطقه سعادت آباد این امکان را هم دارند که با خرید واحدهای مسکونی که در مراحل آخر ساخت هستند خرید مناسب تری داشته باشند.

براین اساس، دیروز، واحدی 130 مترمربعی، که به گفته مالک در مراحل پایانی ساخت یعنی نماکاری قرار دارد به قیمت 5 میلیون و 500 هزار تومان برای هر مترمربع و قیمت کل 585 میلیون تومان به بازار فروش عرضه شده است که در مقایسه با واحدهای مشابه نرخ ارزنده‌تری دارد.

منبع: دنیای اقتصاد

/ 0 نظر / 16 بازدید