بهترین منطقه جهت سکونت در سعادت آباد کجاست؟

متین: آیا سعادت آباد برا زندگی جای خوبیه؟

واوان: از شهرک غرب که خیلی بهتره.

رویا: سعادت آباد بهترین جای تهرانه.

متین: من دنبال جای آروم می گردم و دسترسی برام اصلا مهم نیست.

مصطفی: چرا سمت شمال شرقی تهران رو انتخاب نمیکنی مثلا سمت لویزان.

اکبر: بین میدان کاج تا چهارراه سرو محله خوبی برای سکونت و زندگی می باشد. ضمنا دسترسی به فروشگاه ها و تردد با وسیله  نقلیه شخصی و عمومی راحت است.

شادی: یه زمانی سعادت آباد بهترین و دنج ترین محله بود مثلا سال های 68 تا 80 ولی حالا با اومدن دفاتر شرکت ها و مدارس و مراکز آموزشی از ما بهترون دیگه جای ساکتی نیست ولی هنوز دارای فرهنگ شهرنشینی بسیار بالاتری نسبت به سایر محله ها است که این خودش از بسیاری از مشکلات اجتماعی و بین فردی مردم محله کم می کنه.

سپیده: سعادت آباد الان شده محله کسانى که گوسفنداشونو فروختن اومدن تهران ساکن سعادت آباد شدن که فرهنگشون و آداب معاشرت شون صفر. اگه دنبال جای دنج و آرام و دارای آدماى بافرهنگ  و اصیل ایرانى و کسانى که باشخصیتن بهترین جای تهران بزرگراه شهید چمران - محمودیه - خیابان مقدس اردبیلى - خیابان الف - ب ـ ج هستند.

مژده بابایی: آخه با این همه مهاجرت از شهرستان و هر کوره دهاتی، دیگر چه تهرانی، چه فرهنگی باقی می ماند البته فرهنگ هر کس در جای خود محترم است و با شعایر محلی خود مطابقت داره و این که همه در یک جا جمع شوند همین میشه که می بینیم یک ده بزرگ! و سعادت آباد و دیگر محله ها قسمت‌های این ده بزرگند دیگر چه انتظاری دارید!

/ 0 نظر / 217 بازدید