قیمت پنت هاوس ها در مناطق مختلف تهران

بر این اساس، سازندگان آپارتمان های لوکس پایتخت برای اینکه مشتریان خاص خود را به خوبی جذب کنند از امکانات ویژه ای مانند سیستم شست‌وشوی نما و پنجره، تهویه مطبوع دارای فن‌کوئل‌های سقفی از طریق چیلر جذبی، سیستم کنترل هوشمند ساختمان، سونا، جکوزی، استخر و ... در واحدهایشان استفاده کرده اند.

بنگاه هایی که این آپارتمان ها در آن ها خرید و فروش می شوند معتقدند اجاره و خرید و فروش این واحدها در کسادی و رکود بازار هم انجام می شود چرا که به عقیده آن ها اقشاری که مشتری این واحدها هستند با سرمایه های کلانی که دارند اقدام به انتخاب واحد مورد نظر می کنند.

بررسی میدانی روی این واحدها حاکی از آنست که صاحبان این خانه ها به بنگاه های مورد نظر سپرده اند که فقط در صورت ارائه گردش حساب شخص مورد نظر می توانند واحد را مشاهده کنند. هم چنین پنت هاوس ها اکثرا به صورت مبله خرید و فروش می شوند، این مسئله در حالی است که اثباب و اساسیه برخی از آنها از کشورهای اروپایی وارد شده اما با این وجود، فروشندگان تمایلی به جابه جایی وسایل خود ندارند.

نگاهی به قیمت اجاره و خرید و فروش پنت هاوس‌ شهر تهران
پنت هاوس 700 متری واقع در فرمانیه شرقی پنج خوابه همراه با استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی، 4 پارکینگ و 250 متر تراس به قیمت دو میلیارد و 500 میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود. همچنین این پنت هاوس متری 20 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک پنت هاوس 800 متری با امکانات، استخر، سونا، جکوزی، آشپزخانه فول سرویس به صورت مبله واقع در خیابان فرشته به قیمت سه میلیارد تومان رهن کامل داده می‌شود. این پنت هاوس به قیمت متری 25 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

همچنین یک پنت هاوس 300 متری واقع در ولنجک با 60متر تراس،‌ دو پارکینگ، لابی، استخر و سونا به قیمت صد میلیون تومان پول پیش و 13 میلیون اجاره در نظر گرفته شده است.

منبع: خبرگزاری داشنجویان ایران (ایسنا)

/ 0 نظر / 18 بازدید